Her er teamet af erfarne folk, klar til at hjælpe dig.

Vi bestræber os på – i tæt samarbejde med vores kunder – at finde den optimale løsning hver gang, løse hver opgave til UG, overholde aftalt tid og pris.

Holbæk Køl er ISO 9001:2015 certificerede og er medlem af kølebranchens miljøordning – dermed er vores kunder sikret at alle love og regler overholdes.

Læs mere om vores serviceydelser, energioptimering, aircondition og varmepumper. Ønsker du yderlige oplysninger, er du velkommen til at kontakte os, enten på telefon eller sende en besked

Indehaver

Per Andersen

Mail: per@4300cool.dk
Mobil: 30484300

Overmontør

Lars Jønsson

Mail: lars@4300cool.dk
Mobil: 51154302

Køletekniker

Poul Kristensen

Mail: poul@4300cool.dk
Mobil: 51954300

Køletekniker

Brian Mass

Mail: brian@4300cool.dk
Mobil: 21304302

Køletekniker

Palle Jensen

Mail: palle@4300cool.dk
Mobil: 29682359

Køletekniker

Steven Dalgaard

Mail: steven@4300cool.dk
Mobil: 44129429

Køletekniker

Louie Hansen

Mail: louie@4300cool.dk
Mobil: 28575560

Daniel Hasfeldt
Køletekniker

Daniel Hasfeldt

Mail: daniel@4300cool.dk
Mobil: 44129254

Lærling

René Jensen

Mail: rene@4300cool.dk
Mobil: 27574176

Lærling

Lasse Jakobsen

Mail: lasse@4300cool.dk
Mobil: 28700471

Silas Bøjsen
Lærling

Silas Bøjsen

Mail: silas@4300cool.dk
Mobil: 51924301

Bogholder

Karina Højvang

Mail: faktura@4300cool.dk
Mobil: 59657300